pripája sa...

Administratívna podpora s poľským jazykom

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-33307

Chcete pracovať v administratíve a myslíte, že Vaša znalosť poľského jazyka by bola pre spoločnosť pridanou hodnotou? Čítajte ďalej.

Vašou náplňou práce by bolo:

  • Zabezpečenie správnosti objednávok po administratívnej stránke
  • Komunikácia ohľadne nezrovnalostí v objednávkach
  • Zodpovednosť za udržiavanie aktuálnych a presných informácií o klientoch v programe SAP
  • Spolupráca do zákazníckym servisom z príslušných krajín s cieľom vyriešiť nezrovnalosti v objednávkach
  • Pravidelná spolupráca s kolegami z iných oddelení (front office, sales)
  • Možnosť zúčastňovať sa projektov

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta sú nasledovné:
  • Znalosť poľského aj anglického jazyka na úrovni minimálne B2- schopnosť plynulej ústnej komunikácie, široká slovná zásoba, pár gramatických chýb
  • Aspoň polročná skúsenosť v administratíve
  • Silné komunikačné zručnosti, zmysel pre detail, precíznosť

Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov ako napríklad flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu, zľavy na produkty spoločnosti, extra dni dovolenky a mnoho iných.

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Fakturant | Spracovania dát | Excel | Reportovanie | Čiastkový | Administration