Administratívna podpora s nemeckým jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 300 €
Ref. Č.
1-26-34158

Ak ovládaš nemecký a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni a hľadáš prácu v administratíve na novo vzniknutom oddelení, čítaj ďalej a radi ťa uvidíme na pohovore a povieme ti viac.

Tvojou náplňou práce by bolo:

  • Komunikácia s dodávateľmi v cudzom jazyku ohľadne spokojnosti spolupráce
  • Procesovanie dotazníkov pre dodávateľov a poskytovanie im pomoci v rôznych otázkach
  • Zbieranie potrebných informácií ohľadne platieb, faktúr, produktov, kvality apod.
  • Práca v interných systémoch spoločnosti
Požiadavky

Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, pošli nám tvoje CV v anglickom jazyku a radi sa ti ozveme.

  • Anglický a nemecký jazyk na úrovni B2 podmienkou- každodenná komunikácia v cudzích jazykoch
  • Predošlé skúsenosti v administratíve výhodou, ale nie podmienkou
  • Orientácia na zákazníka, komunikatívna osobnosť a zmysel pre detail podmienkou
Benefity
  • 13.plat
  • flexibilný pracovný čas
  • Home office
  • Sick day ai.