pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PODPORA S FRANCUZSKYM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 22483

Pre nášho klienta, veľkú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v Bratislave hľadáme kandidáta s plynulým Francúzskym jazykom. Ak máš skúsenosti aspoň 1 rok z medzinárodného prostredia a nemáš problém komunikovať prevažne emailom, pošli nám svoje CV!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Rušenie klientských účtov
  • Kontrolovanie prístupových hesiel
  • Procesovanie a dohľad nad trvalými príkazmi
  • Komunikovanie s internými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • Spracovanie dokumentov

Požiadavky

Úspešný kandidát bude spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • Anglický a Francúzsky jazyk na úrovni B2
  • Vzdelanie ekonomického smeru (SŠ/VŠ)
  • Administratívna skúsenosť (min 1 rok)
  • Orientácia na detail

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Operátor | Pracovník technickej podpory | Kontrolór | LAN/WAN administrator