pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA podpora na SKRÁTENÝ úväzok

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 5 - 5,50 EUR
Publikované 19 dňami
Kontakt Kiripolská Petra
Ref. Č. 22815

Hľadáš si prácu na polovičný úväzok a máš priestor odpracovať ideálne 30 hodín týždenne? Chceš naberať skúsenosti v administratíve v medzinárodnej firme a baví ťa práca v Exceli? V tom prípade hľadáme TEBA.

A čo bude Tvojou náplňou práce?

  • Spracovanie dát a príprava podkladov pre fakturáciu
  • Podpora manažérov v rámci spracovania dát a reportov
  • Spolupodieľanie sa na tvorbe marketingových kampaní a materiálov
  • Komunikácia s dodávateľmi a spolupráca s finančným, IT a právnym oddelením
  • Kontrola a nastavovanie správneho fungovania akcií v systéme

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni B2 - emailová a telefonická komunikácia s kolegami z iných krajín
  • Pokročilú užívateľskú úroveň MS Excel (kontingenčné tabuľky, filtrovanie, funkcie, v look up)
  • Ochota pracovať ideálne 30 hodín týždenne (pracovný rozvrh je na dohode)
  • Orientácia na detaily a čísla
  • Na túto pozíciu zvážime aj absolventov - bez praxe

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
  • Plne hradené stravné lístky
  • Flexibilná pracovná doba

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Administratíva | Kancelářské služby | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Excel | Administration