pripája sa...

PRÁCA POPRI ŠTÚDIU NA ČIASTOČNÝ ÚVÄZOK

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 5 - 6 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Jaslovská Andrea
Ref. Č. 22815

Radi by ste si privyrobili prácou na čiastočný úväzok popri štúdiu na VŠ? Hľadáme záujemcov, ktorí budú mať na starosti analýzy a detailnú prácu s Excelom.

A čo iné bude Vašou náplňou práce?

  • Administratívna podpora spoločnosti
  • Príprava rôznych prezentácií a reportov
  • Spolupodieľanie sa na tvorbe marketingových kampaní
  • Podpora finančného oddelenia, výpomoc s fakturáciou (napr. bonusov)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej komunikatívnej úrovni
  • Pokročilá užívateľská úroveň MS Excel (kontingenčné tabuľky, filtrovanie, funkcie)
  • Ochota pracovať 30 hodín týždenne (pracovný rozvrh je na dohode)
  • Orientácia na detaily a čísla

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
  • Plne hradené stravné lístky
  • Flexibilná pracovná doba

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Administratíva | Kancelářské služby | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Excel | Administration