ADMINISTRATÍVNA PODPORA PRE SPRACOVANIE OBJEDNÁVOK (anglický a nemecký jazyk)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 5 dňami
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 4-26-25273

Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti na nákupnom oddelení:

Vašou náplňou práce bude:

  • Komplexné spracovanie objednávok (vytvorenie, spracovanie a následná kontrola v internom systéme)
  • Práca v systéme SAP
  • Komunikácia s internými oddeleniami spoločnosti
  • Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného
  • Reporting

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ vzdelanie
  • Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Dobrá znalosť práce s Microsoft Office balíčkom
  • Skúsenosti s prácou v SAP-e sú výhodou
  • Orientácia na detail

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Zákaznícky servis | Administratíva | Administratívny pracovník | SAP | Administration