pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PODPORA PRE MEDZINÁRODNÚ SPOLOČNOSŤ

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 600 - 750 EUR/mes.
Publikované 21 dňami
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 4-26-24649

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Administratívneho asistenta.

Náplň práce:

  • spracovanie daňových dokumentov a formulárov prichádzajúcich do spoločnosti
  • kontrola a validácia dokumentov
  • administratívna podpora spoločnosti
  • nahrávanie dát do interného systému
  • archivácia dokumentov (zahŕňa aj fyzickú prácu, t.j. zdvihnút krabicu a uložiť ju do archívu)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • absolvent SŠ/VŠ
  • predchádzajúca skúsenosť na administratívnej pozícií výhodou
  • znalosť anglického jazyka je výhodou
  • tímový hráč
  • príjemné vystupovanie a komunikácia

Benefity

Spoločnosť ponúka široký balíček benefitov:
  • Jazykové kurzy (interné alebo externé)
  • Fitnes (vrátane wellness a bazéna)
  • 2 dni dovolenky navyše nad rámec zákona
  • Platené nadčasy 50% priemerného platu, 100% počas víkendov a sviatkov
  • Firemná knižnica
  • Referral program, Suggestion program
  • Team building, Team eventy, Vianočná párty
  • Narodeninový darček
  • Plne hradené stravné lístky
  • Občerstvenie (káva, čaj) + ovocný deň každú stredu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Administratíva | Kancelářské služby | Administratívny pracovník | Administration