pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PODPORA ODDELENIA INVESTÍCIÍ

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 5 EUR/hod.
Publikované 15 hodinami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-28581

Bavia Vás investície? Chcete sa po ukončení VŠ špecializovať v tomto smere? Potom ste pre nás ideálny kandidát a máte príležitosť získať bohaté skúsenosti.

Vašou náplňou práce bude:

  • Administratívna podpora
  • Príprava reportov v Excel-i
  • Práca s interným systémom spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Študent VŠ ekonomického zamerania
  • Pokročilá znalosť Excel-u (kontingenčné tabuľky, IF, COUNT, VLOOKUP)
  • Plynulá a komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Vedomosti z oblasti investícii
  • Schopnosť odpracovať každý deň pondelok-piatok

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka atraktívne zamestnanecké benefity:
  • Plne hradené stravné lístky
  • Poukážky v hodnote 25 EUR
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Možnosť čerpať 6 sick days za kalendárny rok
  • Prvé 3 dni plne preplatenej PN-ky
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Rôznorodé zľavy v športových / wellness centrách

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Finance a bankovníctvo a investície | Investovanie | Špecialista | Administration