pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA - ODDELENIE OBJEDNÁVOK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 EUR/mes.
Publikované 6 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 22012

Hľadáme ambicióznych absolventov do tímu, ktorý zabezpečuje administratívnu podporu obchodného oddelenia. Využite príležitosť pracovať v americkej nadnárodnej spoločnosti, ktorá ponúka medzinárodné prostredie, možnosti kariérneho rastu ako aj širokú škálu benefitov.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Administratívna podpora obchodného oddelenia
  • Zadávanie objednávok do interného systému
  • Kontrola zákazníckych údajov
  • Príprava podkladov k fakturácii a objednávkam
  • Spolupráca s finančným oddelením
  • Iné administratívne úlohy podľa potreby

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (minimálne na úrovni B2) - PODMIENKA
  • Predchádajúca pracovná sksúenosť s objednávkami a/alebo faktúrami
  • Pokročilá znalosť MS Excel - PODMIENKA
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Schopnosť rýchlo sa učiť
  • Proaktívny a pozitívny prístup k práci

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Jazykové kurzy
  • Nadštandardné preplácanie nadčasov
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Business Support Center | Obchod a marketing | Administratíva | Obchod | Administratívny pracovník | Špecialista | Podpora predaja | Administration