pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PODPORA OBCHODNÉHO ODDELENIA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 2 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-13-28756

Hľadáte príjemné pracovné prostredie v menšom tíme ? Chceli by ste skĺbiť administratívu a komunikáciu so zákazníkmi ? Orientujete sa v oblasti predaja alebo v technickej sfére ? Ak nie, máte záujem sa to naučiť ? Ak ÁNO, hľadáme práve Vás !

Náplňou práce na tejto pozícii je:

  • Poskytovanie administratívnej obchodnej podpory obchodno-technickým zástupcom a zákazníkom na Slovensku
  • Informovanie zákazníkov ohľadom ceny, dostupnosti produktov alebo aktuálnom stave plnenia objednávok a prípadná emailová eskalácia
  • Vypracovanie, zasielanie a evidencia cenových ponúk
  • Spracovanie zákazníckych objednávok
  • Vystavovanie, zasielanie a evidencia potvrdení prijatých objednávok a zákazníckych faktúr
  • Administratívne činnosti spojené s prípadnou zákazníckou reklamáciou

Miesto výkonu práce: Bratislava v blízkosti letiska
Nástup: možný ASAP
Pracovný čas: 8:00 - 16:30

Požiadavky

Na túto administratívnu pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má :
  • PRÍJEMNÚ KOMUNIKÁCIU, TRPEZLIVOSŤ, ĽUDKSÝ PRÍSTUP - denná komunikácia so zákazníkmi
  • OKO NA DETAILY A ČÍSLA- kontrola objednávok, fakturácie, klientskych údajov a pod., práca v internom systéme
  • TÍMOVÉHO DUCHA - práca v rodinnom prostredí menšej spoločnosti
  • CHUŤ UČIŤ SA- orientácia v produktoch v technickom prostredí
  • ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni - oficiálny firemný jazyk

Spoločnosť ponúka okrem príjemného pracovného prostredia a ľudského prístupu aj benefity vo forme:
  • výučba cudzích jazykov
  • nadštandardne hradené stravné lístky
  • školenia komunikácie, prezentačných zručností a iné zaujímavé témy
  • koncoročné darčekové poukážky
  • rôzne firemné eventy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Business Support Center | Obchod a marketing | Administratíva | Zákaznícky servis | Obchod | Špecialista | Podpora predaja | Administration