pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA podpora na POLOVIČNÝ úväzok

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 5 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Kiripolská Petra
Ref. Č. 4-26-32227

Hľadáš si popri škole krátkodobú prácu v administratíve na polovičný úväzok? Máme pre Teba pozíciu, v úspešnej medzinárodnej firme, ktorá bude pre Teba pekným odrazovým mostíkom pre budúce povolania.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Administratívna podpora ekonomického oddelenia
  • Kontrola došlých faktúr
  • Práca s interným systémom

Kontrakt na 3 mesiace
Nástup ASAP

Požiadavky

Ak si vhodný kandidát spĺňaš nasledovné požiadavky:
  • Študent Vysokej školy
  • Možnosť odpracovať 20 hod/týždeň
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Predchádzajúce administratívne skúsenosti výhodou

Benefity

Spoločnosť ponúka nadštandardné benefity:
  • Možnosť prispôsobiť si pracovnú dobu podľa rozvrhu
  • 100% hradené stravné lístky
  • 6 dní Sick day
  • Kvartálny bonus

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Administratívny pracovník | Administration