pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PODPORA NA ODDELENÍ DAŇOVEJ REFUNDÁCIE

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 750 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Krajsa Miroslav
Ref. Č. 22238

Celosvetová spoločnosť v oblasti TAX FREE nakupovania hľadá na svoju novo otvorenú pozíciu šikovného komunikatívneho kandidáta, ktorý sa bude venovať kontrole správnosti dokumentov potrebných pre navrátenie dane.

Náplň práce:

  • Schvaľovanie podozrivých transakcií
  • Tvorba transakčných analýz
  • Vytváranie reportov
  • Podieľanie sa na vývoji riešení vzniknutých situácií pri validáciach formulárov

Požiadavky

Úspešný kandidát bude spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
  • Administratívna skúsenosť
  • Flexibilita
  • Schopnosť riešiť žiadosti zákazníkov

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Zákaznícky servis | Analýzy | Kontroling | Operátor | Pracovník technickej podpory | Junior | Call centre |