pripája sa...

ADMINISTRATÍVNA PODPORA

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 450 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 23248

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti a získajte pracovné skúsensoti na pozícii Administratívna podpora.

Vašou náplňpu práce bude:

  • Komunikácia s obchodnými partnermi (mailová, telefonická)
  • Ukončovanie platnosti zmlúv
  • Administratívna podpora kolegov na oddelení
  • Triedenie dokumentov podľa typu
  • Skenovanie dokumentov do elektronického archívu
  • Zakladanie a archivácia originálnych dokumentov
  • Iné administratívne a pomocné úlohy podľa zadania oddelenia

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Základná komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Záujem o administratívnu prácu
  • Pozitívny prístup k práci
  • Možnosť dlhodobo (1 rok) pracovať každý deň po 4 hod. (spolu 20 hod. týždenne) - PODMIENKA

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Spracovania dát |