Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi a práca s objednávkami v systéme

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 21 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 23048

Medzinárodná spoločnosť sídliaca v centre Bratislavy hľadá kolegov, ktorí budú aktívne komunikovať v nemeckom jazyku so zahraničnými dodávateľmi a v rámci administratívnej podpory budú pracovať v internom systéme s objednávkami.

Spoločnosť má veľmi príjemnú firmemnú kultúru, priateľské prostredie, zaujímavé benefity a dobré meno.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovanie a kontrola objednávok v internom systéme
  • Komunikácia s nemeckými kolegami a overenie údajov v objednávkach
  • Monitorovanie objednávok a dodania tovaru
  • Aktívna komunikácia s dodávateľmi v cudzom jazyku
  • Prípadne riešenie reklamácií
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ / VŠ vzdelanie
  • Nemecký jazyk na plynulej pokročilej úrovni (C1)
  • Anglický jazyk na aktívnej komunikatívnej úrovni (level B2)
  • Predchádzajúca administratívna pracovná skúsenosť
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Samostatnosť, aktívny a pozitívny prístup k práci

Spoločnosť ponúka prácu v príjemnom prostredí, priateľskom kolektíve a zároveň zaujímavý balíček benefitov :
  • flexibilný pracovný čas
  • garantovaný 13. plat
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • príspevok na športové a kultúrne podujatia

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Engineering | Administratíva | Obchod | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Nákupca | Administration