pripája sa...

Accountant with English and Russian language

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 950 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 22742

Popis Práce

Účtovnícka pozícia s ruským a anglickým jazykom
Hľadáme kandidátov, ktorí ovládajú ruský a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni. Ak máš prax v oblasti účtovníctva, alebo ekonomické vzdelanie a chceš pracovať pre veľkú medzinárodnú spoločnosť, pošli nám svoj životopis!

Náplň práce:

  • Kontrola finančnej dokumentácie v internom systéme
  • Komunikácia a spolupráca s ďalšími účtovnými oddeleniami
  • Tvorba reportov
  • Denné používanie anglického a ruského jazyka
  • Spolupráca na finančných uzávierkach

Požiadavky

Požiadavky:
  • Minimálne SŠ vzdelanie a prax v oblasti účtovníctva
  • Plynulá znalosť anglického a ruského jazyka
  • Skúsenosti s účtovníctvom
  • Tímový duch a chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Účtovníctvo | Analýzy | Administratívny pracovník | Účtovník | Fakturant | Spracovania dát | Excel | Reportovanie | Bookkeeper, accountant