pripája sa...

ZÍSKAJ SKÚSENOSTI V OBLASTI FAKTURÁCIE A ÚČTOVNÍCTVA

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 22135

Chcete pracovať v medzinárodnom prostredí a denno denne sa venovať svojej vášni - jednoduchému účtovníctvu a využívať anglický jazyk? Máte navyše vynikajúce organizačné zručnosti a prehľad v oblasti faktúr, platieb a vyznáte sa v Exceli? Ak ste sa v popise našli, pošlite nám svoj životopis ešte dnes!

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovávanie, kontroling a účtovanie došlých faktúr a platieb
  • Práca v internom systéme a v SAP
  • Proaktívna investigácia v prípade nezrovnalostí
  • Spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti
  • Aktívne zúčastňovanie sa na zefektívňovaní procesov
  • Príprava podkladov pre mesačné, kvartálne a ročné uzávierky

Požiadavky

Ideálny kandidát by mal spĺňať následujúce požiadavky:
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka (slovom i písmom)
  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Minimálne pol ročná skúsenosť v účtovníctve (vrátane part time)
  • Orientácia na detail, analytické myslenie a schopnosť pracovať pod stresom
  • Vášeň pre ÚČTOVNÍCTVO
  • Užívateľská úroveň MS Excel

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Finance a bankovníctvo a investície | Business Support Center | Účtovníctvo | Administratíva | Kontroling | Finance | Analýzy | Audit | Bankovníctvo | Účtovník | Administratívny pracovník | Špecialista | Analytik | Hlavná kniha | Komplexný | SAP | Excel | Záväzky | Pohľadávky | Bookkeeper, accountant