pripája sa...

ACCOUNTANT WITH 1 YEAR EXPERIENCE AND ENGLISH LANGUAGE

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kolesárová Katarína
Ref. Č. 9923

Ak hľadáte pozíciu v oblasti financií, kde okrem monitoringu účtovných prípadov využijete angličtinu v aktívnej komunikácii s VIP klientmi spoločnosti, táto pozícia ponúka práve nadstavbu pozíciám junior účtovníkov.

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti moderných a inovatívnych technológií hľadá uchádzačov už s praxou (do 2 rokov) v oblasti účtovníctva (čiastkového alebo komplexného) na oddelenie rekonsiliácií.

Náplňou tvojej práce bude:

  • komunikácia s VIP zákazníkmi a finančný reporting
  • verifikácia a overovanie finančných dokumentov
  • participácia na auditoch (interných a externých)
  • rekonsciliácia firemných účtov
  • analýza eskalovaných účtovných prípadov a ich riešenie včas a efektívne
  • analýza dlhov a ťarchy na účte, zodpovednosť za vyčistenie účtu pred uzávierkou
  • riešenie starých a neriešených položiek (kooperácia s junior účtovníkmi)
  • asistencia pri ročných zúčtovaniach, analýza a vysvetlenie nezrovnalostí vo výkazoch

Požiadavky

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru (podmienka)
  • aktívna znalosť Anglického jazyka
  • prax v oblasti účtovníctva minimálne 1 rok
  • PC zručnosti (Excel - pivotné tabuľky, vlookup)
  • analytické myslenie, individuálne konanie

Benefity

  • 13. garantovaný plat
  • ročné prehodnotenie mzdy
  • extradotované gastro lístky
  • jazykové vzdelávanie
  • profesionálne školenia

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Business Support Center | Finance | Účtovník | Fakturant | Špecialista | Bookkeeper, accountant