pripája sa...

Accountant/Senior Accountant - Accounts Payable

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 13 dňami
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 1-11-27633

Na tejto pozícii môžete rozvíjať svoje skúsenosti v rámci úspešnej spoločnosti, na pozícii AP Accountant/Senior Accountant s anglickým jazykom.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za pridelenú účtovnú agendu
  • Evidencia bankových výpisov, došlých a faktúr
  • Účtovanie bankových výpisov a príprava faktúr na úhradu
  • Kontrola náležitostí účtovných dokladov
  • Odsúhlasovanie saldo konta záväzkov
  • Aktívna účasť na účtovných závierkách
  • Spolupráca na implementácii nových postupov a systémov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Minimálne 2 ročné skúsenosti účtovníctve/fakturácii
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Veľkou výhodou je znalosť programu SAP
  • Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
  • Aktívny prístup
  • Časová flexibilita

Benefity

  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Individuálny kariérny plán
  • Priestor pre odborný a profesionálny rast
  • Práca v medzinárodnom prostredí
  • Bohatý sociálny program

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Účtovníctvo | Účtovník | Bookkeeper, accountant