pripája sa...

SALES MANAGER V LOGISTIKE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 800 EUR/mes.
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-29920

Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti zameranej na námornú prepravu. Aktuálne obsadzujeme pozíciu ACCOUNT MANAGER-a v LOGISTIKE, ktorí bude mať na starosti svoj mikro tím.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • Vyhľadávanie potenciálnych klientov na slovenskom trhu - špedičné spoločnosti (50%)
  • Starostlivosť o pridelených klientov (50%)
  • Hľadanie vhodných riešení na základe požiadaviek klientov
  • Organizovanie a vedenie obchodných jednaní
  • Vytváranie nových stratégií a vyhľadávanie potenciálu
  • Aktívny monitoring trhu, cenotvorba
  • Vedenie vlastného tímu, koordinovanie, podpora, delegovanie úloh

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti s vedením ľudí - výhodou
  • Skúsenosti s prepravou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka - B2
  • Ochota cestovať
  • Profesionálne vystupovanie, dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka:
  • plne preplácané stravné lístky
  • 13. plat
  • bonusový sysém podľa individuálneho plnenia
  • auto, mobilný telefón
  • týždeň dovolenky naviac + možnosť využitia sick days

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Lovec | Manažér klúčových klientov | Akvizícia | B2B | Logistika | Sales representative