pripája sa...

Account Manager pre IT oblasť

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 700 EUR
Publikované 13 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-32826

Pracujte pre úspešnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti informačných a komunikačných technológií na pozícii Account Manager-a.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • starostlivosť o pridelených existujúcich klientov
  • starostlivosť a komunikácia s dodávateľmi a partnermi
  • podieľanie sa na verejnom obstarávaní
  • uzatváranie zmlúv a vyjednávanie podmienok,
  • podieľanie sa na cenových ponukách, pripomienkovanie zmlúv
  • prezentovanie spoločnosti na rôznych konferenciách a výstavách
  • analýza trhu a analýza konkurencie
  • reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • minimálne 2 ročná prax na obchodníckej pozícii v oblasti IT
  • skúsenosti s verejným obstarávaním
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • znalosť Microsoft Excel
  • spolahlivosť, samostatnosť

Benefity

  • zaujímavé koncoročné odmeny
  • odborné vzdelávanie
  • možnosť rastu

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | IT | SW | HW | Account Manager