Account Manager

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 300 - 2 500 €
Ref. Č.
1-23-40537-3

Láka Vás prostredie obchodu, no ešte ste nedostali takú príležitosť?

Digitálna obchodná/ distribučná spoločnosť v oblasti trhu s nerezovou oceľou, otvára na Slovensku vlastnú pobočku a hľadá Account Mangerov do svojich officov v Bratislave. Skúsenosť s predajom nemusíte mať, stačí ak máte prax z výrobnej firmy (napr. na pozícií nákupcu) a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni!

Pracovná náplň:

  • Spolupráca s obchodným tímom
  • Administratíva
  • Cenotvorba
  • Zodpovednosť za predaj nerezových tvaroviek, rúr, tyčí a plechov na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku
  • Rozvíjať a udržiavať predaj existujúcim a novým zákazníkom
Požiadavky

Požiadavky:

  • Minimálne 2 roky praxe s oceľou/ hutným materiálom (napr. na pozícií nákupcu, logistu a pod.)
  • Skúsenosť s predajom Výhodou
  • Záujem o obchod
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2 je Podmienkou
  • Záujem o technológie