pripája sa...

Absolventská prax - Recruitment Assistant

Lokalita Košický kraj
Sektor
Typ Práce Dočasné pridelenie
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Ričányová Anna
Ref. Č. 13038

Máš záujem a ambíciu pracovať v oblasti recruitmentu, ale chýba Ti relevantná prax?
Si evidovaný/á minimálne 1 mesiac na UPSVaR v Košiciach a máš menej ako 26 rokov?
Pošli nám svoje CVčko!

Náplňou tvojej práce bude:

  • byť na pol roka členom nášho super tímu :-)
  • recruitment support pre tím našej košickej pobočky
  • pre - selekcia životopisov a práca s internou databázou
  • vyhľadávanie vhodných kandidátov/ searching
  • telefonický kontakt s kandidátmi/ prescreening
  • práca s interným IS
  • osobný, e-mailový a telefonický kontakt s kandidátmi
  • súvisiaca administratíva
  • reporty, prieskumy, štatistiky

Požiadavky

Kandidát/ka by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:
  • evidovaný/á na ÚPSVaR v Košiciach po dobu minimálne 1 mesiac ku termínu nástupu
  • vek do 26 rokov
  • VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • anglický jazyk na plynulej komunikatívnej úrovni = denná komunikácia v anglickom jazyku
  • kladný vzťah k administratívnej práci = systematickosť, prioritizácia úloh
  • výborné komunikačné zručnosti v telefonickom ako aj osobnom kontakte
  • výborná znalosť práce s balíkom MS Office
  • proaktivita,samostatnosť, dynamika a tímový duch

  • získanie praktických skúseností pre absolventov SŠ/VŠ v oblasti recruitmentu
  • zaujímavá práca v dynamickom a mladom pracovnom tíme
  • účasť na teambuildingových aktivitách
  • možnosti kariérneho rozvoja a rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce formou

Iné poznámky

V prípade záujmu o túto pozíciu :

1. Nám zašli svoje CVčko.

2. Ak budeš vyhovovať definovaným požiadavkám očakávaj náš telefonát, kde sa spoločne krátko porozprávame, preveríme úroveň jazyka apd.

3. A napokon bude nasledovať osobné stretnutie, kde sa vzájomne spoznáme...

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať však budeme iba vyhovujúcich uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

HR a kancelářské služby | HR | Kancelářské služby | Recruiter | Asistent / asistentka | Recepčná | Agentúra | Junior | Nábor | Back office | Front office | Osobná | HR Specialist