pripája sa...

ABSOLVENTSKÁ PRAX

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 18 dňami
Kontakt Pócsiková Miroslava
Ref. Č. 18888

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Vyštudoval si personálny manažment, ale v danej oblasti Ti chyba prax?
Si evidovaný/á minimálne 1 mesiac na ÚPSVaR v Nitre a máš do 25 rokov?
Ak áno, neváhaj a pošli nám svoj životopis.
Ponúkame možnosť na 6 mesiacov okúsiť prostredie personálnej agentúry.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Pre-selekcia životopisov
  • Práca s databázou
  • Vyhľadávanie vhodných kandidátov
  • Telefonický kontakt s kandidátmi
  • Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 6-tich mesiacov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • evidovaný/á na ÚPSVaR v Nitre po dobu minimálne jeden mesiac je nevyhnutnou podmienkou
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie - personálny manažment, psychológia je podmienkou
  • Anglicky jazyk na aktívnej úrovni
  • ďalší cudzí jazyk výhodou
  • vek do 25 rokov
  • kladný vzťah k administratívnej práci
  • znalosť MS Office
  • komunikatívnosť
  • schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.
  • získanie praktických skúseností pre absolventov VŠ
  • zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
  • možnosti kariérneho rozvoja
  • rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

HR a kancelářské služby | HR | Kancelářské služby | Recruiter | Nábor | Administration