Absolventi, začnite kariéru v oblasti logistiky ako PLÁNOVAČ VÝROBY

Lokalita Skalica
Publikované 23 dňami
Kontakt Nemlaha Ivan
Ref. Č. 1-21-28236

Ak viete po Anglicky, chcete získať skúsenosti a začať svoju úspešnú kariéru, tak je práve táto ponuka možnosť pre Vás.

Medzinárodná výrobná spoločnosť hľadá šikovných absolventov vysokých škôl, ktorý sa chcú presadiť v oblasti logistiky.

Vaša pracovná náplň bude obsahovať:

  • tvorba dlhodobých plánov na základe objednávok zákazníkov
  • tvorba týždenných a denných plánov výroby
  • príprava pracovných príkazov pre výrobu
  • sledovanie výsledkov produkcie a realizovať plán úpravy v prípade potreby
  • analyzovať plán kapacity na mesačnej báze
  • sledovať stav zásob a zabezpečovať ich objednávanie

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (pravidelná komunikácia v rámci aj mimo spoločnosti)
  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti logistiky, prípadne skúsenosti na podobnej pozícii velkou výhodou
  • užívateľská znalosť EXCELU
  • analytické myslenie
  • odolnosť voči stresu
  • samostatnosť

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Spoločnosť si zakladá na spokojnosti svojich zamestnancov, ponúka možnosť osobnostného a kariérneho rastu a mnohé iné benefity.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Engineering | Strojárstvo | Logistika | Logista | Procesný inžinier | Automobilový priemysel | Preprava | Sklad | Zákazník | AutoCAD | Dodávateľ | FIFO | Lean | Production planner