ABSOLVENTI - Staňte sa SERVISNÝMI TECHNIKMI CNC obrábacích strojov

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 9 dňami
Kontakt Nemlaha Ivan
Ref. Č. 1-30-28403

Spoločnosť ktorá je lídrom na trhu v oblasti CNC obrábacích zariadení hľadá servisných technikov na pozíciu mechanik a na pozíciu elektronik.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Vykonávanie záručného a pozáručného servisu
  • Diagnostika zariadenia
  • Práca s programovacím jazykom Siemens a Heidenhain
  • Úprava a aktualizácia systému
  • Výmena komponentov
  • Testovanie zariadení
  • Spracovanie technickej dokumentácie
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Minimálne Stredoškolské vzdelanie technického smeru so zameraním na obrábacie stroje
  • Znalosť programovacieho jazyka Siemens a Heidenhain výhodou
  • Skúsenosti s CNC obrábacími strojmi
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni (školenie bude prebiehať v Anglickom jazyku)
  • Aktívny a profesionálny prístup
  • Vodičský preukaz sk. B a ochota cestovať v rámci SR (príp. ČR)

Benefity

  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Možnosť zaujímavých bonusov
  • Služobné auto aj na súkromné účely
  • Pružná pracovná doba (home office)
  • Technické a jazykové kurzy
  • 25 dní dovolenky
  • 13.-ty plat

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojárstvo | Elektronika | Elektrotechnika | Technik | Špecialista | Aplikačný | Automatizácia | Oživovanie/ spúšťanie | PLC | Plánovanie | Údržba | Technický | Zákazník | Slaboprúd | Silnoprúd | Simatic | Service technician