pripája sa...

ABSOLVENT - TECHNICKÝ PRACOVNÍK V STROJÁRSKEJ VÝROBE

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 650 - 750 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23616

Si ABSOLVENT? Ponúkame ti výbornú príležitosť rozvíjať svoje technické znalosti a získať skusenosť z praxe na pozícii TECHNICKÝ PRACOVNÍK v strojárskej výrobe.

Vašou náplňou práce bude:

  • Snímkovanie práce
  • Vyhotovenie snímok a videozáznamov
  • Sledovanie výrobných procesov a postupov
  • Spracovanie snímky v internom systéme
  • Aplikácia v rámci celej výrobnej časti

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru (strojástvo, elektrotechnika, stavebníctvo)
  • Schopnosť čítať technické výkresy
  • Aktívne využívanie MS office (najmä Excel-u)
  • Vlastné AUTO k dispozícii je PODMIENKA - výkon práce je v priemyselnom parku v Senci
  • Samostatnosť a zodpovedný prístup k prácii
  • Pracovná doba je od 7:00 do 15:30 hod.

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť pre absolventov. Prístup k najmodernejším technológiám,možnosť dlhodobej spolupráce a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Výroba a prevádzka | Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Elektrikár / elektromechanik | Servis / služby | Technician