pripája sa...

JUNIOR ÚČTOVNÍK S NEMECKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 18 hodinami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 22900

Aj ty si jeden z tých, pre ktorých bola nemčina vždy prvý jazyk? Ak máš teoretickú znalosť účtovníctva a chcel by si ju využiť aj v praxi, tak teraz je ten správny čas, kedy odoslať Graftonu svoje CV. Medzinárodná spoločnosť na Slovensku otvára nové oddelenie.

Náplň práce:

  • Evidencia a zaúčtovanie došlých faktúr
  • Rekonciliácie účtov
  • Práca s účtovníckymi systémami
  • Písomná a telefonická komunikácia v nemeckom jazyku
  • Pravidelné uzávierkové aktivity

Požiadavky

Požiadavky na úspešných kandidátov:
  • Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Motivácia pre účtovníctvo
  • Príjemné vystupovanie
  • Schopnosť tímovej spolupráce

Benefity

Benefity spoločnosti:
  • 13. garantovaný plat
  • 14. negarantovaný plat - podĺa dosiahnutých výsledkov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Team-buildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Analytik | Kontrolór | Fakturant | Spracovania dát | Excel | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | Aktívny | Komplexný | Čiastkový | Bookkeeper, accountant