pripája sa...

HĽADÁME JUNIOROV ÚČTOVNÍKOV S NEMECKÝM A ANGLICKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 6 dňami
Kontakt Buček Ján
Ref. Č. 22900

Aj ty si jeden z tých, pre ktorých bola nemčina vždy prvý jazyk, no v angličtine sa takisto nestratíš? Ak máš teoretickú znalosť účtovníctva a chcel by si ju využiť aj v praxi v novej medzinárodnej spoločnosti, ktorá k nám zavítala do Bratislavy, tak teraz je ten správny čas, kedy odoslať Graftonu svoje CV!

Náplň práce:

  • Evidencia a zaúčtovanie došlých faktúr
  • Rekonciliácie účtov
  • Práca s účtovníckymi systémami
  • Písomná a telefonická komunikácia v nemeckom jazyku
  • Pravidelné uzávierkové aktivity

Požiadavky

Aby si bol úspešným kandidátom potrebuješ splniť:
  • Znalosť nemeckého a anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Motivácia pre účtovníctvo
  • Teoretická znalosť alebo skúsenosť s účtovníctvom
  • Príjemné vystupovanie
  • Schopnosť tímovej spolupráce

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Analytik | Kontrolór | Fakturant | Spracovania dát | Excel | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | Aktívny | Komplexný | Čiastkový | Bookkeeper, accountant