pripája sa...

ABAP Developer

Lokalita Bratislava
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-27391

Kľúčový hráč na trhu s vývojom SW a HW produktov otvára nové preležitosti pre ABAP Developera. Budete konzultovať a vyvíjať nové riešenia v SAP moduloch a spolupracovať na zahraničných projektoch.

Vaša náplň práce:

  • vývoj a implementácia nových SAP projektov
  • práca so širokým spektrom technológií (Smart Forms,SAP scripts,SIFbA, Web Dynpro, PI proxy, IDOC, WEBUI, BAPI, BADI,ALV)
  • expertné konzultácie ohľadom SAP ABAP úloh
  • návrh nových riešení pre SAP ABAP
  • priama komunikácia a spolupráca so zahraničnými klientami

Požiadavky

  • skúsenosti s ABAP, OOP a SAP scripts
  • znalosti aspoň jedného zo SAP modulov (napr. FI/CO, MM, CRM, HCM)
  • orientácia na spokojnosť zákazníka

Benefity

  • technické školenia a tréningy
  • plán kariérneho rastu
  • nadštandardné platové podmienky
  • príspevok na životné poistenie
  • jazykové kurzy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | ABAP | SAP | Programmer