pripája sa...

ABAP Developer_inhouse projekty

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 3 000 EUR
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31656

Pozícia pre ABAP developerov, ktorí chcú mať širší záber, venovať sa inhouse projektov v rôznych SAP moduloch. Práca je v medzinárodnej spoločnosti - je teda možnosť venovať sa globálnym aj regionálnym projektov a spolupracovať s kolegami zo zahraničia.

Náplň práce:

  • podieľanie sa na ABAP vývoji pre nové projekty
  • programovanie v ABAPe podľa zadaní od konzultantov
  • implementácia zmien
  • práce na vývoji rozšírení a zmien pre rôzne moduly (logistika, FI, HR a pod)
  • spolupráca v menšom tíme ABAP developerov
  • údržba systémov a oprava chýb

Požiadavky

  • aspoň 2 ročné profesionálne skúsenosti ako ABAP developer
  • analytické myslenie
  • aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (B2)

Benefity

  • 13.plat
  • finančné bonusy, odmeny
  • sickday
  • príležitostný home-office
  • cafeteria systém benefitov
  • možnosť kariérneho rozvoja

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | ABAP | SAP | Programmer