pripája sa...

ABAP DEVELOPER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 21 dňami
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 24543

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii: ABAP DEVELOPER.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • vývoj, testovanie a dokumentácia SAP programov
  • analýza požiadaviek a potrieb klienta
  • prevádzkovanie podpory

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • vzdelanie z IT zameranej oblasti
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • skúsenosti s technológiami ABAP (pokročilá úroveň) a JavaScript (základy)
  • výhodou sú skúsenosti s ABAP OO, ABAP WEB Dynpro

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | ABAP | Programmer