pripája sa...

3D GRAFIK

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 500 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Gurín Andrej
Ref. Č. 5-10-32613

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v profesionálnom prostredí úspešnej spoločnosti na pozícii 3D Grafik:

Pracovná náplň :

  • Tvorba real-time 3D grafických modelov (stavebné objekty, dopravné prostriedky)
  • Tvorba 2D grafických podkladov
  • Spolupráca v tíme v rámci väčších projektov v oblasti leteckého priemyslu

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • skúsenosť s 3D grafikou
  • 3ds Max - pokročilý
  • Adobe Photoshop – pokročilý
  • prax v odbore a danej pozícii nutnosťou
  • skúsenosti s hernou grafikou sú veľkou výhodou
  • úspešný kandidát musí mať cit pre detail a byť schopný pracovať v tíme na spoločných projektoch

  • Participácia na zaujímavých projektoch v oblasti výroby leteckých simulátorov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Príspevok na DDS

IT a telekomunikace | Obchod a marketing | Marketing | Grafik | Produkt / výrobok | 3D | Graphic designer