Connecting...

ÚDRŽBÁR

Location Bratislava
Sector
Job Type Full-time
Salary 750 - 1 100 EUR
Published about 1 month ago
Contact Gašparovič Michal
Job Ref 4-21-33498

Job Description

Nemáš problém s manuálnou prácou a rád by si sa venoval oblasti údržby? Hľadáme technika údržby, ktorý bude mať na starosti údržbu v potravinárskej výrobe.

Tvoja náplň práce bude:

  • vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
  • vykonávanie plánovaných a neplánovaných opráv
  • plánovanie opráv a vedenie technickej dokumentácie
  • určíš potrebné typy náhradných dielov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pozícia je vhodná aj pre absolventa
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • technické myslenie a manuálna zručnosť
  • dôslednosť
  • chuť pracovať v nepretržitej prevádzke

Benefity

Tu nájdeš tvoje niektoré benefity:
  • 13. a 14. plat podľa platnej kolektívnej zmluvy
  • dochádzkový bonus vo výške 7%
  • príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
  • príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
  • možnosť príspevku na UBYTOVANIE v zazmluvnených ubytovacích zariadeniach spoločnosti

Výroba a prevádzka | Výroba | Potravinárstvo | Elektrotechnika | Technik | Elektrikár / elektromechanik | Montér | Robotník | Operátor | Servis / služby | Montáž | Maintenance worker