Connecting...

Vedúci technológ

Location Banská Bystrica
Sector
Job Type Full-time
Salary 2 000 EUR
Published about 1 month ago
Contact Šimúnová Eva
Job Ref 2-30-32730

Job Description

Ste skúsený technológ z výrobného prostredia?
Pracujte pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť!

Vašou náplňou práce bude:

  • Vypracovávanie technologických postupov výroby
  • Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
  • Príprava, spracovanie a kontrola technologickej dokumentácie podľa stanovených organizačných noriem a pracovných postupov
  • Vedenie tímu technológov
  • Realizácia nových technológií do procesu výroby
  • Analýza a odstraňovanie mimoriadnych situácií, prípadných odchýlok vo výrobnom procese

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

Požiadavky:
  • Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore: Technické
  • Skúsenosti s vedením tímu technológov
  • Riadiace a analytické schopnosti
  • Schopnosť komplexného riešenia problémov
  • Efektívna práca s informáciami, efektívne riešenie úloh
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Benefity

  • plat dohodou podľa skúseností a seniority kandidáta

Ďalšie benefity:
  • 13. a 14. plat
  • variabilná odmena

Engineering | Strojárstvo | Manažér | Projektový manažér | Technológ | 5S | TPM | Implementácia | Proces | Produkt / výrobok | Výroba | Technický | Automobilový priemysel | Technical director