Connecting...

Odštartuje kariéru ELEKTROTECHNIKA - SENEC !

Location Senec
Sector
Job Type Full-time
Salary 900 - 950 EUR
Published 10 months ago
Contact Gašparovič Michal
Job Ref 23696

Job Description

Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Klient zváži ABSOLVENTOV, ktorých na pozíciu rád zaučí.

Vašou náplňou práce bude:

  • Mechanická a elektrická montáž strojov
  • Kontrola kvality prebratého materiálu
  • Nájdenie a odstránenie chýb
  • Testovanie stroja pre zákaznícke návštevy

PRACOVNÁ DOBA: Pondelok-Piatok od 7:00 do 15:30 hod.

ZABEZPEČENÁ Autobusová doprava z Pezinka

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Stredoškolské vzdelanie TECHNICKÉHO ZAMERANIA
  • Predchádzajúca prax v oblasti výroby VÝHODOU
  • Platné oprávnenie na prácu s elektrotechnikou - §21 VÝHODOU
  • Vodičský preukaz skupiny B

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Zabezpečený pitný režim
  • Ovocný deň každú stredu
  • Ročný bonus
  • Refferal bonus
  • Zabezpečená autobusová doprava
  • Vianočný večierok

Výroba a prevádzka | Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Technik | Procesný inžinier | Inžinier | Electrical technician