Connecting...

Ak si študent, ovládaš angličtinu a francúzštinu a máš rád ľudí, si náš človek!

Location Bratislava
Sector
Job Type Part-time
Salary 5 EUR
Published 8 months ago
Contact Fini Federica
Job Ref 12025

Job Description

Ak hľadáš stabilnú prácu popri štúdiu v dynamickom tíme, baví Ťa administratíva a chceš vedieť ako funguje trh práce, tak u nás sa Ti bude páčiť !

Tvoja náplň práce:

  • spracovanie emailov od kandidátov
  • pozývanie kandidátov na pohovor
  • testovanie jazykových znalostí kandidátov
  • správa inzercie
  • sledovanie trendov na trhu práce
  • participácia na projektoch
  • podpora celého Recruitment tímu
  • administratívne práce

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • stredoškolské vzdelanie, alebo študent VŠ
  • aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka
  • pokročilá znalosť francúzskeho jazyka podmienkou
  • znalosť ďalšieho jazyka veľkou výhodou
  • komunikačné zručnosti
  • aktívna práca s MS Office
  • odolnosť voči stresu
  • vysoké pracovné nasadenie
  • time-management
  • multitasking
  • orientácia na detail
  • tímový hráč

Benefity

  • práca vhodná pre študentov denného štúdia
  • práca v mladom, dynamickom tíme
  • mobilný telefón
  • teambuildingové aktivity
  • športové benefity
  • možnosť ďalšieho kariérneho rastu
  • priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | Kancelářské služby | HR | Asistent / asistentka | Office manažér | Recepčná | Spracovania dát | Front office | Assistant