Služby

Nezáleží na tom či ste malou, alebo nadnárodnou spoločnosťou, pre nás sú prvoradé vaše ciele a potreby. Vďaka nášmu širokému portfóliu služieb môžeme splniť všetky vaše požiadavky v oblasti ľudských zdrojov.  

Talent Banka

Talent banka je služba vytvorená špeciálne za účelom pomáhať klientom v situáciách, keď potrebujú naplánovať nábor nových zamestnancov, ktorý sa môže uskutočniť v budúcnosti. (Čítať ďalej...)

Permanent Recruitment Solutions

Vďaka viac ako 30 ročnej skúsenosti Grafton poskytuje prvotriedne personálne služby náboru zamestnancov vo všetkých odvetviach, od veľkých medzinárodných spoločností, až po malé a stredné podniky so zameraním na individuálnu a profesionálnu starostlivosť o klienta. (Čítať ďalej...)

Konzultácie v oblasti ľudských zdrojov

Špecializujeme sa na poskytovanie analytických a poradenských služieb v 5 kľúčových oblastiach, a to Assessment a Development centrum, Psychodiagnostika, Career transition a Change management, Employment branding, Personálny audit a diagnostika výberového procesu. (Čítať ďalej...)

Temporary workforce solutions

Už viac ako 18 rokov Grafton poskytuje riešenia náboru dočasne pridelených zamestnancov pre klientov verejného i súkromného sektora. Obsadzovanie dočasne pridelených zamestnancov je obchodná stratégia pre spoločnosti, ktoré nemajú vlastné prostriedky na nábor zamestnancov alebo potrebujú kvalifikovaných pracovníkov na doplnenie súčasnej pracovnej sily. (Čítať ďalej...)

Managed Services

Grafton Managed Services vás odbremenia od náročnej administratívy, ktorá je spojená s celým náborovým procesom veľkého počtu zamestnancov. (Čítať ďalej...)