Životopis, životopis online, štruktúrovaný životopis

Potrebujete dobre napísaný štruktúrovaný životopis? Kto by vám poradil lepšie než personalista, ktorý denne hodnotí životopisy uchádzačov o zamestnanie?

Inšpirujte sa našimi radami nižšie alebo sa rovno pustite do písania s pomocou vzoru štruktúrovaného životopisu. Zistite, ako najlepšie opísať svoje pracovné skúsenosti a vzdelanie. Poradíme vám i to, ako vkusne zvýrazniť svoje kľúčové znalosti a zručnosti, aby ste zaujali personalistu.

A nezabudnite, životopis ide ruka v ruke s motivačným listom. Sledujte aktuálnu ponuku práce a brigád nielen pre študentov.

Životopis online

Chceli by ste si pripraviť vysokokvalitný a štruktúrovaný životopis? Využite našu pomoc a skúsenosti pomocou funkcie Môj Grafton účet. (Čítať ďalej...)

Ako napísať profesijný životopis kvalitne

Je váš životopis dostatočne zaujímavý na to, aby zaujal tie správne osoby? Svojím CV potrebujete osloviť potenciálneho zamestnávateľa, preto by váš profesijný životopis mal byť vecný, stručný a predovšetkým štruktúrovaný. Neviete, ako na to? Poradíme vám, ako napísať životopis, ktorý bude hovoriť za vás. (Čítať ďalej...)

Tipy ako si napísať životopis

Chcete zabodovať na pracovnom pohovore? Aby vás naň pozvali, budete musieť najprv zaujať kvalitne napísaným životopisom. Prečítajte si, čo by malo a nemalo chýbať v dobrom CV a vyzdvihnite svoje profesionálne schopnosti a znalosti. (Čítať ďalej...)

Štruktúrovaný životopis – vzor na stiahnutie

Už ste prečítali mnoho článkov, rád a tipov, ako napísať najlepší životopis a stále si nie ste istí ako na to? Inšpirujte sa naším vzorom životopisu zostaveným špecialistami v Grafton Recruitment. Nasledujúci vzor dobre poslúži najmä serióznym uchádzačom o prácu, ktorí majú za sebou zodpovedajúcu prax.
(Čítať ďalej...)

Ako správne formulovať slová v životopise

Využívate vo svojom životopise viac prídavných mien alebo slovies? Viete, ktoré výrazy personalistov skôr odradia, ako zaujmú? Správnym výberom slov v životopise môžete vyniknúť spomedzi ostatných uchádzačov, a tak zlepšiť svoju pozíciu pri hľadaní novej práce. Čítajte ďalej a načerpajte inšpiráciu pre efektívnejší životopis, ktorý zaujme personalistu už na prvý pohľad. (Čítať ďalej...)